ویژگی های یک سیستم مانیتورینگ دما عالی

ویژگی های یک سیستم مانیتورینگ دما عالی چیست؟

در این مقاله میخواهیم به ویژگی های یک سیستم عالی مانیتورینگ دما بپردازیم.پس برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت جوابی مناسب با ما همراه باشید.

دقت

یک سیستم عالی مانیتورینگ دما باید بتواند اطلاعات دقیقی را ارائه دهد. از ثبت دما گرفته تا هشدار دقیق، اطلاعاتی که سیستم مانیتورینگ دمای شما ذخیره میکند و به اشتراک می گذارد باید صحیح باشد.

انواع مختلفی از سیستم های نظارت بر دما در بازار موجود است. برخی از آنها برای داروسازی و برخی دیگر برای صنایع غذایی هستند. هر کدام ظرفیت متفاوتی برای اندازه‌گیری دما دارد. شما باید سیستم پایش دمایی را انتخاب کنید که مناسب کار شما باشد تا بتواند اطلاعات دقیقی را برای نیازهای شما ارائه دهد.

عمر طولانی باتری

سیستم‌های پایش دما برای ذخیره و نظارت بر داده‌ها 24 ساعته و 7 ساعته در نظر گرفته شده‌اند، بنابراین باید عمر باتری طولانی داشته باشند. آخرین نسل از سیستم های نظارت بر دما دارای باتری هایی با عمر طولانی است که تا یک سال یا بیشتر عمر می کنند. اما باید باتری سیستم مانیتورینگ دمایی که می‌خرید را بررسی و آزمایش کنید زیرا کار کردن سیستم به آن بستگی دارد. شما نباید کسب و کار خود را به خطر بیندازید و ریسک کنید، بنابراین بهتر است که ابتدا قدرت باتری سیستم نظارت بر دمای خود را بررسی کنید.

ظرفیت زیاد برای ذخیره سازی اطلاعات

بیشتر سیستم‌های پایش دما برای ردیابی محموله‌ها، انبارها یا شرایط نگهداری در طی چند روز یا ماه استفاده می‌شوند. در هر صورت، سیستم های نظارت بر دما ذخیره عظیمی از داده ها را ایجاد می کنند، به این معنی است که به ظرفیت قابل توجهی برای ذخیره‌ اطلاعات نیاز دارد.

سیستم های نظارت بر دمای شما باید حافظه کافی برای ذخیره داده ها در طول دوره استقرار داشته باشند. کمبود ظرفیت ذخیره سازی می تواند منجر به از بین رفتن داده ها شود که به طور قابل توجهی نظارت بر دما را مختل می کند.

انتقال داده بی سیم

جمع آوری داده ها بخش ضروری یک سیستم ثبت دما است. یک سیستم مانیتورینگ دما باید قابلیت انتقال داده بی سیم را داشته باشد. انتقال داده بی سیم به فرد این امکان را می دهد تا بدون دست زدن به سیستم مانیتورینگ دما، از طریق سایت به داده ها دسترسی داشته باشد.

با انتقال داده بی سیم، اطلاعات را می توان در عرض چند ثانیه از مکانی به مکان دیگر منتقل کرد. اگر دستگاه شما از انتقال داده بی سیم پشتیبانی می کند، لازم نیست شخصاً برای جمع آوری داده ها به سیستم مانیتورینگ دما دسترسی داشته باشید. انتقال داده های بی سیم همراه با سیستم ذخیره سازی داده مبتنی بر Cloud بسیار مفید است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در سیستم های مانیتورینگ دما به دنبال چه چیزی باشیم