آشنایی با سیستم مانیتورینگ دما

آشنایی با سیستم های پایش دما

مفهوم سیستم های مانیتورینگ دما حول محور استفاده از فناوری برای حفظ سلامت محصول و کاهش ضایعات با نظارت بر دمای یک حیط است. بیایید برای یادگیری بیشتر در مورد آن به ادامه مطلب مراجعه کنیم.

سیستم مانیتورینگ دما چیست؟

یک سیستم مانیتورینگ دما، دمای محیط را کنترل و تنظیم می‌کند. سیستم پایش دما در سال‌های اخیر به بخش مهم و ضروری مراقبت‌های بهداشتی، بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، تجارت مواد غذایی و سایر صنایع تبدیل شده است.

با یک سیستم مانیتورینگ دما، می‌توانید به راحتی دمای محصولات را در یک محیط خاص ردیابی، کنترل و تنظیم کنید. یک سیستم نظارت بر دما به شما اطمینا میدهد که محصولات وابسته به دما هنگام حمل و نقل ایمن می‌مانند.

آنچه سیستم های نظارت بر دما ارائه می دهند

در اینجا برخی از ویژگی های حیاتی یک سیستم نظارت بر دمای استاندارد آورده شده است:

  • هشدارهای خودکار

در مورد فعالیت هایی مانند دمای بالا و پایین، هشدار دریافت خواهید کرد. به این ترتیب، می توانید متوجه شوید که چه زمانی و تا چه حد ممکن است کیفیت محصولات شما به خطر بیفتد.

  • هشدار برای آنتن‌دهی و خاموش شدن دستگاه

یک تغییر جزئی به سیستم مانیتورینگ، هشدار می دهد و در مورد اتمام شارژ، آنتن‌دهی کم و خاموش شدن دستگاه اعلانی دریافت خواهید کرد. این به شما کمک می کند تا با تیم تدارکات تماس بگیرید و آنها را در مورد وضعیت به سرعت مطلع کنید.

  • گزارش ها

سیستم پایش دما به طور خودکار گزارش هایی تهیه می‌کند که می توانید روندها را تجزیه و تحلیل کنید و اقدامات جدیدی را بر اساس آن انجام دهید.

نمای سایت آی اوتیو

  • پیگیری نوسانات دما

اکنون دیگر لازم نیست برای حفظ دمای جدید به دلایل متفاوت مثلا تولید محصولات جدید، شخصا بررسی کنید. با سیستم مانیتورینگ دما می توانید به راحتی نوسانات دما را پیگیری کنید.

  • شاخص های سفارشی

با سیستم مانیتورینگ دما، به راحتی می توانید حداقل و حداکثر دما را بر اساس نوع محصول یا محیط سفارشی کنید.

حداقل حدود 20 درصد از محموله های دارویی در حمل و نقل آسیب می بینند، این یعنی سیستم های نظارت بر دما یکی از راه های جلوگیری از تلفات هستند.

در سیستم های مانیتورینگ دما به دنبال چه چیزی باشیم

چندین نکته وجود دارد که باید در سیستم های مانیتورینگ دما در نظر گرفته شود زیرا خطرات زیادی وجود دارد. شش ویژگی وجود دارد که یک سیستم پایش دما قابل اعتماد و مفید را تشکیل می دهد. برای اطلاع از این شش ویژگی به مقاله “ویژگی یک سیستم مانیتورینگ دما خوب” مراجعه کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در سیستم های مانیتورینگ دما به دنبال چه چیزی باشیم